Folia stretch

Folia stretch LEDAR – Łódź​

Firma LEDAR oferuje jeden z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych, który dzięki swojej uniwersalności sprawdza się do pakowania różnych ładunków o zróżnicowanych warunkach transportu. Ten materiał to oczywiście funkcjonalna i wytrzymała folia stretch.

Uniwersalna folia do pakowania

Dlaczego folia stretch jest najczęściej wybieranym materiałem do pakowania?
Folia posiada wiele zalet, a niewątpliwie największą z nich jest fakt, iż nadaje się do pakowania produktów o zróżnicowanym kształcie i wadze. Gwarantuje stabilność ładunku, a także go zabezpiecza. To sprawia, że jest chętnie używana przez firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, głównie do owijania ładunków na paletach.

Naszą folię cechują wysokie parametry techniczne, które określamy przez rozciągliwość, sprężystość oraz kleistość. Wybieramy wyłącznie wysokojakościowe materiały oraz dbamy, by proces produkcji nie wpływał na środowisko naturalne.

Proponujemy folię stretch bezbarwną, a także folię czarną, która dodatkowo chroni zapakowane przedmioty przed słońcem i promieniowaniem UV oraz szczelnie zakrywa zawartość przesyłek. Oprócz folii w standardowych wymiarach oferujemy folię mini, która sprawdza się doskonale podczas pakowania mniejszych przedmiotów oraz produktów o nieregularnych kształtach.

Folia stretch ręczna

Folia stretch beztubowa jest to klasyczna folia stretch pozbawiona tubusu. Można założyć ją bezpośrednio na odwijacz, zaś brak charakterystycznej „rolki” czyni z niej produkt dla wszystkich tych, którym nieobce są problemy ochrony środowiska naturalnego.

​Folia stretch maszynowa